Mājas lapu izstrāde

Ko mēs spējam

Ideja

Konkrēto mērķu sasniegšanai MĒS uzklausām klienta vēlmes un ierosinājumus.

Tendences

Mūsu speciālisti palīdzēs izpētīt tirgus tendences, izanalizēt konkurentus un piedāvās savu redzējumu uz tālāko attīstību.

Individualitāte

Individuāli pieejam katra klienta vēlmēm, tādējādi palīdzot izcelt individuālās iezīmes un neļaujot pazust kopējā tirgū.

Dizains

Dizains ir viena no svarīgākajām iezīmēm veiksmīgai darbībai un konkurētspējai ar savu piedāvājumu interneta vidē. Radošs un interaktīvs dizains lapas apmeklētājos radīs interesi par mājas lapu un tajā atrodamo informāciju.

Responsive Web Design

Atsevišķa dizaina izstrāde interneta pārlūkiem datoros un mobilajās ierīcēs (planšetdatoros, viedtālruņos).

Izstrādājam

Izstrādājam logo, bukletus, reklāmas maketus, vizītkartes, korporatīvos stilus, mājas lapas dizainus un ilustrācijas.

HTML5 & CSS3

Sekojot līdzi straujajai WEB izstrādes attīstībai, savā darbā izmantojam HTML5, CSS3 un jaunākās JavaScript bibliotēkas (jQuery).

Interaktivitāte

Izmantojot šo iezīmēšanas valodu standartus, iespējams panākt mājas lapas interaktivitāti, kustīgus efektus, kā arī samazināt mājas lapas ielādes ātrumu.

SEO

HTML5 standarti palīdz Google meklētājam precizēt meklēšanas rezultātus, kas ir liela priekšrocība SEO (Search Engine Optimization).

Programmēšana

Programmēšanā izmantojam jaunākās metodes un plaši izmantojam PHP un MySQL.

CMS

Klientiem piedāvājam mūsu izstrādātu CMS (Content Management System) administrācijas paneli. Administrācijas panelis izstrādāts ērtai mājas lapas informācijas apkalpošanai (ievietošanai un rediģēšanai).

CodeIgniter

Individuālu sistēmu veidošanai izmantojam CodeIgniter struktūru (framework).

Informācijas apstrāde

Piedāvājam saviem klientiem informācijas apstrādes un ievietošanas pakalpojumus. Informāciju mājas lapā ievietos mūsu teksta redaktors, kurš tekstus pirms ievietošanas arī rediģēs.

Uzturēšana

Mājas lapu uzturēšana uz mūsu serveriem notiek bez pārtraukuma. Piedāvājam arī uzturēšanas pakalpojumus pēc individuālas vienošanās, balstoties uz klientu vēlmēm un iespējām.

Mūsu projekti

  • HOT HOTEL PACKAGES

    IZSTRĀDĀJĀM UNIKĀLA LOGOTIPA DIZAINU UN IDEJU.

  • Luka

    DIZAINS / WEB IZSTRĀDE / PROGRAMMĒŠANA

  • RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKS

    DIZAINS / WEB IZSTRĀDE / PROGRAMMĒŠANA