Mājas lapu izstrāde

Ko mēs spējam

Logo
Ideja

Mūsu speciālisti palīdzēs izpētīt tirgus tendences, izvēlēties labākos risinājumus un piedāvās savu redzējumu tālākai attīstībai

Individualitāte

Individuāli pieejam katra klienta vēlmēm, tādējādi palīdzot izcelt individuālās iezīmes un neļaujot pazust kopējā tirgū.

Logo
Dizains

Dizains ir viena no svarīgākajām iezīmēm veiksmīgai darbībai un konkurētspējai ar savu piedāvājumu interneta vidē. Radošs un interaktīvs dizains lapas apmeklētājos radīs interesi par mājas lapu un tajā atrodamo informāciju.

Adaptīvs web dizains

Adaptīva dizaina izstrāde interneta pārlūkiem datoros un mobilajās ierīcēs (planšetdatoros, viedtālruņos).

Izstrādājam

Izstrādājam logo, bukletus, reklāmas maketus, vizītkartes, korporatīvos stilus, mājas lapas dizainus un ilustrācijas.

Logo
HTML5 & CSS3

Sekojot līdzi straujajai WEB izstrādes attīstībai, savā darbā izmantojam HTML5, CSS3 un jaunākās JavaScript bibliotēkas (jQuery).

Interaktivitāte

Izmantojot šo iezīmēšanas valodu standartus, iespējams panākt mājas lapas interaktivitāti, kustīgus efektus, kā arī samazināt mājas lapas ielādes ātrumu.

SEO

HTML5 standarti palīdz Google meklētājam precizēt meklēšanas rezultātus, kas ir liela priekšrocība SEO (Search Engine Optimization).

Logo
Programmēšana

Programmēšanā izmantojam jaunākās metodes un plaši izmantojam PHP un MySQL.

CMS

Klientiem piedāvājam mūsu izstrādātu CMS (Content Management System) administrācijas paneli. Administrācijas panelis izstrādāts ērtai mājas lapas informācijas apkalpošanai (satura ievietošanai un rediģēšanai).

Laravel

Individuālu sistēmu veidošanai izmantojam Laravel ietvaru (framework).

Logo
Uzturēšana

Mājas lapu uzturēšana uz mūsu serveriem notiek bez pārtraukuma. Piedāvājam arī uzturēšanas pakalpojumus pēc individuālas vienošanās, balstoties uz klientu vēlmēm un iespējām.

Informācijas apstrāde

Piedāvājam saviem klientiem informācijas apstrādes un ievietošanas pakalpojumus. Informāciju mājas lapā ievietos mūsu teksta redaktors, kurš tekstus pirms ievietošanas arī rediģēs.

Mūsu
darbi

  • WELLSLIM .LV

    DIZAINS / WEB IZSTRĀDE / PROGRAMMĒŠANA

  • Tirgo.lv

    DIZAINS / WEB IZSTRĀDE / PROGRAMMĒŠANA

  • HOT HOT PACK

    DIZAINS / WEB IZSTRĀDE / PROGRAMMĒŠANA